KonKubiNap

By Małgosia on wrzesień 25th, 2011

“Marek Napiórkowski Trio to formacja, w której skład wchodzi trzech niezwykłych muzyków – gitarzysta Marek Napiórkowski, basista Robert Kubiszyn i perkusista Cezary Konrad. Koncerty zespołu to mieszanka żywiołowej, pełnej energii improwizowanej muzyki, ekspresyjnych partii solowych, ale także stonowanych, lirycznych ballad. Mieliśmy o tym szansę przekonać się podczas wspaniałej trasy koncertowej, która odbyła się jesienią 2010 roku i obejmowała 15 miast na terenie całego kraju. Już wtedy wiadomo było, że będzie z tego coś więcej. I oto jest! 7 października Universal Music Polska wydaje album niezwykły – KonKubiNap. Album, na którym jeszcze raz usłyszycie utwory z ubiegłorocznej trasy zespołu”

Te informacje od dzisiaj można znaleźć na stronie internetowej Marka Napiórkowskiego. Zatem z niecierpliwością czekamy na 7 października i KonKubiNap!

Wg. informacji na stronie Marka Napiórkowskiego, podajemy trackliste nowej płyty. Z przyjemnością zaznaczamy, że na KonKubiNapie znalazły się dwie kompozycje Mistrza Cezarego:

1. Allan (Cezary Konrad)

2. Wojtek (Cezary Konrad)

3. Vietato Fumare (Marek Napiórkowski)

4. Mill (Marek Napiórkowski)

5. Giant Steps (John Coltrane)

6. Miró (Marek Napiórkowski)

7. Havona (Jaco Pastorius)

8. Wciąż się śnisz / Between a smile and a tear (Marek Napiórkowski)

Nagrano na żywo w:

Mleczarnia (Wrocław)

Teatr from Poland (Częstochowa)

Jazz Bass Cafe (Pabianice)

Kawon (Zielona Góra)

Jazz Cafe (Łomianki

Comments are closed.